Aktualny

Ankieta dla rodziców – standardy ochrony małoletnich

Przeprowadzenie ankiety dotyczącej standardów ochrony dzieci w przedszkolu to jedno z działań sprzyjających budowaniu bezpiecznego środowiska dla najmłodszych. Dzięki opiniom rodziców, przedszkole może lepiej dostosować swoje działania do realnych potrzeb, wzmocnić współpracę z rodzinami oraz zapewnić pełne wsparcie w zakresie ochrony małoletnich. Ankieta może pomóc w wykryciu luk lub braków w obecnych standardach i procedurach. Odpowiedzi rodziców mogą również wskazać na potrzebę poprawy komunikacji na temat ochrony dzieci między przedszkolem a rodzicami. Może to obejmować częstotliwość i formę przekazywania informacji, co może pomóc w lepszym zrozumieniu i przestrzeganiu procedur.

Numer 133 Sierpień/Wrzesień 2024 r.
Dodano: 26.08.2024

Numer 133 Sierpień/Wrzesień 2024 r.