Aktualny

Autor: Przemysław Ogonowski

Data aktualizacji dokumentu: 22 sierpnia 2024
AdobeStock_63269304

Co roku w terminie do 15 września dyrektor przedszkola przedstawia radzie pedagogicznej plan nadzoru pedagogicznego na nowy rok szkolny. Plan nadzoru dyrektora przedszkola powinien zawierać tematykę i terminy planowanych kontroli, zakres wspomagania nauczycieli w realizacji ich zadań oraz plan obserwacji zajęć. Nie może w nim także zabraknąć nawiązania do aktualnych kierunków polityki oświatowej państwa oraz wniosków z nadzoru sprawowanego w poprzednim roku szkolnym. Sprawdź, jaką zawartość może mieć plan nadzoru dyrektora przedszkola na rok szkolny 2024/2025.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

-        Jakie są dyrektora przedszkola w ramach sprawowanego nadzoru pedagogicznego?

-        Co powinien zawierać plan nadzoru pedagogicznego dyrektora przedszkola?

-        Kiedy dyrektor przedszkola przedstawia wyniki i wniosku z nadzoru pedagogicznego?

-        Jaką konstrukcję może mieć wzór planu nadzoru pedagogicznego dyrektora przedszkola

Przemysław Ogonowski

Autor: Przemysław Ogonowski

Pracownik nadzoru pedagogicznego, egzaminator maturalny, nauczyciel języka francuskiego
Numer 133 Sierpień/Wrzesień 2024 r.
Dodano: 26.08.2024

Numer 133 Sierpień/Wrzesień 2024 r.