Auta i pacynki dla chłopczyka i dziewczynki. Scenariusz zajęć o równości płci

Autor: Katarzyna Topolska

Data aktualizacji dokumentu: 24 stycznia 2023
Auta i pacynki dla chłopczyka i dziewczynki. Scenariusz zajęć o równości płci

Scenariusz zajęć przeznaczony dla dzieci w wieku 4-6 lat. Celem zajęć jest rozbudzanie u dzieci inteligencji emocjonalnej oraz promowanie postaw wspierających inni. W czasie zajęć nauczyciel zwraca uwagę dzieci na to, że pasje, zainteresowania i upodobania nie dzielą się na dziewczęce i chłopięce – każdy ma prawo wyboru.

Katarzyna Topolska

Autor: Katarzyna Topolska

psycholog i koordynator projektów społeczno-edukacyjnych. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, pracuje jako psycholog szkolny i w praktyce prywatnej. Zajmuje się indywidualną pracą terapeutyczną z dziećmi i rodzicami, prowadzeniem warsztatów oraz szkoleń oraz pracą projektową opartą na procesie grupowym.
Słowa kluczowe:
scenariusz zajęć