Potrzebuję pomocy! Scenariusz zajęć dla przedszkola dotyczący wzywania pomocy przez numer 112

Autor: Marzena Przybylska

Data aktualizacji dokumentu: 5 lutego 2024

Czy przedszkolaki powinny znać numer alarmowy 112? Doniesienia medialne pokazują, że ta wiedza może naprawdę uratować życie. Warto zadbać, aby przedszkolaki miały świadomość, że numer 112 to linia ratunkowa, która może pomóc w sytuacjach awaryjnych. Proponowany scenariusz pomoże w przeprowadzenia zajęć, które pomogą dzieciom zrozumieć, jak korzystać z numeru alarmowego 112. Realizacja zajęć na temat numeru 112 może przyczynić się do wzrostu świadomości na temat numeru alarmowego 112.

Słowa kluczowe:
scenariusz zajęć