Aktualny

Autor: Mirosława Graf

Data aktualizacji dokumentu: 23 czerwca 2024
AdobeStock_856148859

Mimo że większość przedszkoli pracuje przez całe wakacje, robiąc sobie jedynie krótką przerwę, to jednak zakończenie roku dydaktycznego, które przypada 21 czerwca 2024 r., zamyka pewien etap działalności przedszkola, dyrekcji i nauczycieli. To dobry czas na podsumowanie i ocenę działalności przedszkola, w mijającym roku szkolnym, we wszystkich obszarach jego działalności. To również czas na sformułowanie wniosków do pracy w kolejnym roku szkolnym. Sprawdź, jak wywiązać się z tego zadania i nie zaniedbać żadnego z obowiązków.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

• Jaki przebieg może mieć podsumowujące zebranie rady pedagogicznej przedszkola na koniec roku szkolnego?
  • Jakie zadania związane z awansem zawodowym nauczyciela trzeba wykonać w wakacje?
  • Jak może przebiegać ocena stopnia realizacji planu nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2023/2024?
  • Jak dokonać oceny pracy nauczyciela w roku szkolnym 2023/2024?
  • Na co zwrócić uwagę, dokonując podsumowania realizacji zaleceń poradni psychologiczno-pedagogicznej?
  • Na jakie zagadnienia związane z bezpieczeństwem dzieci warto zwrócić uwagę?
  • O czym trzeba pamiętać, dokonując programu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025?
  • Jakie dokumenty należy skontrolować za rok szkolny 2023/2024?

Mirosława  Graf

Autor: Mirosława Graf

Ekspert prawa oświatowego
Słowa kluczowe:
plan pracy przedszkola
Numer 133 Sierpień/Wrzesień 2024 r.
Dodano: 26.08.2024

Numer 133 Sierpień/Wrzesień 2024 r.