Aktualny
Zobacz inne wersje:

Zmiany kadrowe w przedszkolu na początku roku szkolnego. Przydział dodatkowych godzin nauczycielom.

Agnieszka Kosiarz

Autor: Agnieszka Kosiarz

Data aktualizacji dokumentu: 23 lipca 2024
AdobeStock_68318626

Liczba etatów i godzin dla poszczególnych nauczycieli na rok szkolny 2024/2025 w zasadzie jest już ustalona. Arkusze organizacji pracy przedszkola zostały już bowiem dawno zatwierdzone. Nie oznacza to jednak, że nic się w tej kwestii zmienić nie może. Sytuacja kadrowa w szkołach i przedszkolach bywa bardzo dynamiczna i często jeszcze po rozpoczęciu roku szkolnego odbywają się zmiany w przydziałach godzin. Poznaj zatem 4 rozwiązania dla dyrektora, gdy zwiększy się liczba godzin w danym roku.

Z tego artykułu dowiesz się:

• Jak przydzielić nauczycielom dodatkowe godziny zajęć?
  • Czy przydział dodatkowych godzin wymaga zmian w arkuszu organizacji pracy przedszkola?
  • Jak przebiega procedura aneksowania arkusza organizacji?
  • Czy zmiany w arkuszu organizacji można przeprowadzać w trakcie roku szkolnego?

Numer 133 Sierpień/Wrzesień 2024 r.
Dodano: 26.08.2024

Numer 133 Sierpień/Wrzesień 2024 r.